Site Overlay

O nas

FOTOGRAFUJEMY LUDZI I TO NAS USZCZĘŚLIWIA.
NASZA FILOZOFIA – ŻYCIE JEST INTERESUJĄCE, CENNE I PIĘKNE, SZCZEGÓLNIE TO ZWYCZAJNE, CODZIENNE.

Fotografia może opowiedzieć Twoją historię. To może być Twój ślub, narodziny Twojego dziecka,
a także każdy zwyczajny – niezwyczajny jednocześnie dzień. Jak już będziesz miał(a) za sobą kolejne urodziny, na których nie liczysz już świeczek, lub lata małżeństwa otworzysz album ze zdjęciami i ten jeden dzień do Ciebie wróci, w pełni.

Tylko od Ciebie zależy, jak będziemy Ci towarzyszyć – reportaż podczas ślubu, chrztu, naturalnej sesji w Twoim domu, ogrodzie. Może to być wasze miejsce lub sesja w studio. Możliwości  jest ogrom, tak jak ogromna jest nasza pasja do fotografii. Łącząc to z Waszym zaangażowaniem, tworzymy coś wyjątkowego.

Fotografie pozwalają pamiętać i czuć dłużej i mocniej…

A ja? Byłam kiedyś nudnym pracownikiem dużego banku. Teraz jestem szczęśliwym fotografem, mamą dwóch wspaniałych dziewczynek i żoną fantastycznego człowieka. Jak coś robię to na 100%, nie lubię bezczynności- chyba, że zatracając się w dobrej książce. Siedzę tylko wtedy gdy przygotowuję dla Was zdjęcia 🙂 Kocham dzieci, naturę i zwierzęta. Nie znoszę chamstwa i półprawd. Staram się żyć z uśmiechem każdego dnia, budować szczęśliwy dom, w którym rodzina jest najważniejsza.  To co mogę z siebie oddać w fotografii, to z serca opowiedzieć w kadrach jak ważny, ciekawy i piękny jest Twój świat, każda chwila, a przede wszystkim Ty i ludzie, którzy są obok Ciebie.
Fotografujemy z szacunkiem i zachwytem nad rzeczywistością. Mój mąż kupując pierwszy aparat pokazał mi, że nie sztuką jest marzyć, a urealniać marzenia. To dzięki niemu, jestem tu gdzie jestem.

On – wspaniały ojciec, mężczyzna naszych córek, prawdziwy przyjaciel, pasjonat gotowania, żeglarstwa, motocyklowego szaleństwa i muzyki. W fotografii strzelec doskonały. Skrupulatny kolekcjoner prawdziwych emocji i chwil.

Obdarzając nas zaufaniem dajesz nam coś więcej – przywilej. Dziękujemy.

najmniejsi.com